| MineIsLikeABridge a întrebat:

Buna ziua la toti, imi place sa fotografiez, am o camera olympus u1040 (pe rosu) si eu zic ca am facut poze bune, poze facute de mine au aparut si in revista scoli, dar am o problema la aparat cand doresc sa fac o poza de aproape si subiectul pozei este in mijloc il ia sters si cei pe langa ia bine, doresc o camera profesionala, nu foarte scumpa dar sa aiba functia asta sa ia doar un obiect bine si restul sters (obiectul in mijloc si restul destopului ster) m-am gandit la un kodac : http://store.kodak.com/.......169236500
, nu stiu daca este chiar bun, ce alt ceva imi recomandati (sa pot pastra vreo 5-7 ani camera, sa fie moderna dar nu ff scumpa)
acum dativa si voi cu parerea, scuzati ortografia

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Aveam să eu nevoie de niște poze, și nu avea cine să mi le facă! Dacă nu îmi ceri mulți bani, pentru acele poze, este de discutat!