| SweetAngelAndreea a întrebat:

Bun deci o vecina mi-a dat sa imi descarc niste poze de pe aparatul ei in pc. Mi le-am descarcat ieri si azi m-am jucat un pic cu aparatul >:"si am facut niste pozebatting eyelashes, dar le-am sters pe urma. Insaaaa... mi-a mai ramas una ca mi s-a inchis aparatul( s-a terminat bateria)silly.

Deci intrebarea mea este : Cum sterg poza aceea daca aparatul e inchisaaaa:-scrying. Camera este olympus. ( mi-e rusine sa ma duc cu poza acolo si ma cearta si tati, ca mi-a spus sa nu ma joc crying cu aparatul)

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il conectezi la pc cu un cablu USB sau ii scoti acea memorie micro sd si o bagi la pc asa stergi poza aceea.

Răspuns utilizator avertizat
| ombladon a răspuns:

Pai schimba bateria... daca este cu acumulatori...ghinion laughing

| ombladon a răspuns:

@ChioruL87 ai un username predestinat...cum crezi ca a descarcat pozele fara cablu de date?

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Bagi stiku d la cam in pc si stergi poza sau cu cablu thinking cum ai descarcat pozele in pc asa faci si cu asta. sau oui baterii noi

| TheLastHuman a răspuns:

Poate are card si poza e pe el...scoti cardul il indroduci intr-un card reader si la un pc ai sters pozawinking

| TrendyHedgehog a răspuns:

Te duci la vecina aia si ii spui ca in timp ce iti desccarcai pozele s-a dus bateria si ii zici sa iti dea bateria la tine acasa ca sa poti sa descarci pozele.(dar tu de fapt il pui la incarcat si stergi poza)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-i bateriile si asteapta 1-2 ore, si bagale la loc! si dupa aia grabeste-te sa stergi poza!

| SebyGuy a răspuns:

Daca ai niste poze cu aparatul trimite pe sabo.sebastian si imi mai explici o datqa ce s-a intamplat.

| SweetAngelAndreea explică:

Va multumesc tuturor happy. Nu ma asteptam la atatea raspunsuri. Imi e greu sa aleg raspunsul castigatorul. Dar va voi mai da un doua voturi e pe contul celalatlt la fiecare happy. Va multumesc inca o data happy.