| Vali1000 a întrebat:

Bună ziua,

Vreau sa îmi cumpăr o tabla Ouija și vreau sa știu dacă a mai folosit cineva. Chiar poți contacta spirite sau este doar un fals ce vedem în filme și don auzite? Ce părere aveți?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"tabla Ouija ...Chiar poți contacta spirite "

uuuuuu, unii se jură de faptul că este de preferat să stai departe de tabla Ouija, produce efecte real

https://destepti.ro/......spiritelor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiar poți contacta spirite? Eu zic că da. Dar tabla Ouija este doar un suport material. Ei bine, le contactezi? Și pe urmă? Crezi că spiritele contactate stau la dispoziția ta, să le sâcăi tu cum vrei și când vrei?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este fals. Dar în 99, 9999... la sută din cazuri, te auto înșeli, discutând cu tine însuți.

| Crackman a răspuns:

Nu stiu nu cred, nu vreau sa incer si pe langa asta cine are timp de asa ceva

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Poti, dar nu ar trebui sa o faci! Este periculos!

| nukeyly a răspuns:

Vreau sa îmi cumpăr o tabla Ouija = posibil
și vreau sa știu dacă a mai folosit cineva = multi
Chiar poți contacta spirite = da

Ce părere aveți? = nu parere fapt :
Lumea de apoi, multivers, nu pricepem multe inca. Daca vrei sa incerci ca profan si reusesti invata cum sa-ti faci un cerc de protectie in care sa stai inainte de toate, vezi ca ce chemi s-ar putea sa nu mai plece daca ai norocu', caz in care poti deveni prizonier in cerc, si de iesi din el iti poate da cu virgula, MARE.

| Editocroci a răspuns:

Nu cumpăra aşa ceva. Cineva care a folosit aşa ceva a atras demoni care l-au atacat.

| SatinEffect a răspuns:

Nu! Normal ca nu poti contacta spirite. Filmele sunt doar filme.