| AnonymousSSR a întrebat:

Exista tabla ouija? Poți contacta spirite si demoni,eu chiar am auzit povesti adevarat despre asta, dacă nu crezi ești bătut în cap ori vrei sa impresionezi! Si cum poți scapă de acel demon dacă il contactezi, sau de acel spirit? Sunt curios big grin

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Marketing penibil facut de filmele horror!

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Nu chiarwinking

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Pe bune? Crezi in asa ceva?

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Nu trebuie sa crezi in nimic de la televizor, ce-i drept adevarul este ca nu se intampla chiar asa ca in filme, dar sunt reale!
Nu ma iau dupa nimeni pentru ca nu am auzit de la nimeni, am facut-o, am trecut prin asta si am fost constient de ce s-a intamplat, era imposibil sa fie coincidente, in fine, nu vorbesc de chestii de genul, deja sunt considerat nebun!

| AnonymousSSR explică (pentru Clorox):

Ce ai simti, poti sa imi spui mai multe big grin

| AnonymousSSR explică (pentru Drimmero):

Incearca,daca te tin coitle...winking

| Clorox a răspuns (pentru AnonymousSSR):

Nu spun nimic, nu incerca, vorbesc serios, exista consecinte.

| AnonymousSSR explică (pentru Clorox):

Car sunt alea? big grin

| cristimihailov a răspuns:

De cele mai multe ori e bine sa nu te joci cu chestii pe care nu le intelegi.

| Veltorb a răspuns:

1Tabla ouija există
2Da poți contacta spirite; demoni/îngeri cu da
3 nu poți scăpa de el

| Heisenberg10 a răspuns:

Pune sare la fiecare intrare din casa (fanii Supernatural vor intelege ). It's-a joke.