| DeeaDeuTsa a întrebat:

Bunăă!
Am o rugăminte dacă se poate!
Am găsit / văzut la mai multe persoane poze editate. Am găsit pe FaceBook la o fată, o poză care sincer mi-a atras atenţia. Poza era făcută cu aparatul foto desigur. Persoana respectivă ieşea / se vedea în evidenţă, iar ce era in spate / in fundal era in ceaţă.
De o săptămână incerc să-mi dau seama cum pot face asemenea poza dar ma dau batuta. Apelez la membrii TPU!
As dori sa-mi spune-ti cum pot face asa poza si sa-mi explicati daca se poate va rog! Daca primesc multe raspunsuri ca sa am de unde alege, dau Fundiţă! Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| alinae a răspuns:

Se numeste camera DSLR.

| PuLs a răspuns:

Poza este facuta in Photoshop;) Din cate am inteles background-ul era in blur(efect). Ai aici un link catre youtube http://www.youtube.com/watch?v=WeScYj94BHk

| Rianana a răspuns:

Poate a facut-o cu www.pizap.ro adica cu pizap