| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa >;d< . Peste o saptamana imi este ziua si inca nu st hotarata unde sa mi` o fac , ;[ . Ca acasa in nici` un caz nu vreau ! straight face . Si a` si vrea un local . ca sa ies si ieftin` batting eyelashes laughing . Imi puteti recomanda ceva` ? ;[ . ( si mentionez ca st din craiova laughingbig grin ) Multumesc multt ! :*:*

2 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Auzi fată ești și pretențioasă cică nu vrea acasă la tine. Dar mă întreb: ce are casa ta? Mă mir, ți-e și jenă unde stai. Vii să ne faci tu predici că o să fie ziua ta de naștere în curând și vrei să te duci la un local, nu acasă. La un restaurant nu e bine? Dacă faci ACASĂ e mult mai ieftin! Faci mâncarea singură, e mai sănătoasă și... plus că arată mai bine un bufet suedez (decât un restaurant unde totul este scump)!

| M0nyca a răspuns:

Nu vreau acasa k nu am loc!winking