| Addaaa99 a întrebat:

Bunaa. dati-mi si mie niste idei de facut poze. si cum sa stau. Daca sepoate un id. sau imagini. pls. mersi, la cele mai tari dau funda iar la celelante dragutzze dau voturi. pa

4 răspunsuri:
| Deduandreea a răspuns:

Cele mai dragute. ies cand le faci sa pra clasice, sau vechi.
Aa mie imi plac pozele unde apare in poza doar jumate din fata ta. jumatate din barbie, Jumatate din ochi si jumatate din buze, MAI SUNT pozele cronometrate sunt pozele facute de aparat dai pe cronometru si iti face el singur poza in aceste poze poti sa sari sau sa faci diferite miscari... Funda.batting eyelashes?

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Buna:)

Pai uite ai putea sa te inspiri de aici:x

www.deviantart.com[Dai la Photohraphy si la Potrets and People]:)

sau ai putea fete triste:)

Sper ca ti-am fost de ajutor:xx

Pa, pa pup:*

| adutzadragutza a răspuns:

Http://movvvvv.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do; jsessionid=9AE1931F79AC1B820AD1136240A1FEBC? photoId=5442090283&ownerId=471795362&albumId=361272297 uite aici imi plk poza asta funda :-/

| Lotus_YoyoMagnificul_1997 a răspuns:

Depinde cum vrei triste sau vesele. Incearca sa te uiti in alta parte si sa fii serios/a, sau sa zambesti usor cu privirea la un alt obiect