| Sheisshe a întrebat:

Buns! Daca cineva mi-a aflat parola de la id si mi-a schimbat`o cum o recapat? Adica nu prea vreau sa imi fac altul...

5 răspunsuri:
| aLL3xandra97 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa recapeti parola intra aici: https://edit.yahoo.com/......forgotroot
Numai ca atunci cand intrii pentru a recupera parola trebuie sa raspunzi la 2 intrebari la care ai raspuns cand ti-ai facut id-ul. Daca nu iti aduci aminte raspunsul...e de rau! Daca inca nimeni nu ti-a aflat parola incearca sa-ti creezi o parola la care nimeni nu se poate gandi si nu o da la nimeni. Sper ca te-am ajutat:D. Bye!:)

| Simpluuu a răspuns:

Intreaba care e parola big grin

| LYLYshor25 a răspuns:

Pai scrii id`ul tau ca de obicei apoi scrii o parola oricare apoi dai trubleshot sau ceva de genu si te duce pe o pagina unde dai in casuta,, forgot password'' sau,, parola uitata' apoi iti pune cateva intrebari si la sfarsit bagi parola nouawinkingsper ca te-am ajutat... funda?

| B_7797 a răspuns:

E aici e mai nasol in cazul tau. eu am patit la fel, si ce e mai trist ca aveam chesti foarte importante pe email. ideea e ca am vreo 2 sau 3 id, si am intrat de pe altul ca sa vb cu cel care era pe adresa mea. din fericire nu a fost chiar asa de nesimtit si mi-a dat parola. dar nici in ziua de azi nu stiu cine a fostlaughing... incearca sa iti faci inca un cont si sa vb cu acea persoana si s-o rogi frumos sa iti dea parola. altcumva nu stiu happy

| BleckPerl a răspuns:

Pai daca mai sti raspunsurile la intrebarile alea : ex: cum se num unchiul tau favorit, ii foarte usor, dar daca nu mai greu :-P, daca te sti id meu ii mada_fetitsa_cu_caraker, j te ajut :-p