| Andrei117 a întrebat:

Buta TPU!
Dati-mi si mie niste filme bune, care merita vazute (nu conteaza genul)
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Buna.Uite niste exemple de filme de actiune si comedie: Johnny English si Johnny English Rebourn[aceste 2 filme sunt cu Rowan Atkinson(Mr. Bean)], 50 First Dates, Big Momma: Like Father, Like Son si Big Momma's House 2, Drunken Master II(cu Jackie Chan), Rush Hour si II si III(cu Chris Tucker si Jackie Chan), The Nutty Professor si The Nutty Professor II: The Klumps.
Uite un site: FilmeHD(scuze dar nu ma lasa sa postez link fiindca incalc o legee bla bla bla... :'( :/ ). Dupa parerea mea este cel mai bun site de filme. Daca vrei sa te uiti la filmele pe care ti le-am dat eu sa scrii tot numele la "Cauta filme", deoarece astia iti da o groaza de exemple de filme daca nu scrii tot filmul.
P.S. : Toate filmele pe care ti le-am recomandat sunt faine si foarte, foarte comice si dureaza aproximativ 2 ore mai toate, deci nu te vei opri din ras! happy
P.P.S : Funda?

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Filme?
Mai bine uita-te la un serial gen The Vampires Diares, Teen Wolf, Being Human le-am vazut pe toate si crede-ma merita vazutewinking

| Andrei117 explică (pentru OnuOnulică):

Ok... o sa ma uit si la seriale, dar deocamdata caut si ceva filme

| Grimmjow69 a răspuns:

Salut.

Madea's Big Happy Family
Little Man
Madea Goes To Jail
Meet The Browns
Home Alone 4
Lottery Ticket
Zookeeper
Fat Albert
Big Momma's House
Think Like A Man
Love Don't Cost A Thing
Little Fockers
Baby Boy
Friday After Next
Arthur Christmas
Set It Off
Jumping The Broom

Vizionare Placuta!

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Knowing
taken 1 si 2
dead silence
hatchet1, 2 si 3
fast and the fourios 1, 2, 3, 4, 5 si 6(chiar merita vazut)
red line
skyfall
the expendables 1 si 2
total recall(2012)
The Dark Knight Rises
Resident Evil: Retribution
the hobbit:an unexpected journey
The Amazing Spider-Man

in general astea mi-au placut dar mai sunt si alte multe filme care merita sa le vizionezi.intra pe cinemagia.ro alegi anul si genul filmului si pe urma cauti pe google si vizionezi on line! eu tot de aici le aleg... sper ca te-am ajutathappy

| melinda114 a răspuns:

Pai... stiu eu un serial foarte bun : The walking dead sau Lost-naufragiatii

| Andiiiiiii a răspuns:

Seriale. Lie to me, Anatomia lui grey, the vampires diares, Si filme : Friends with benefits, Final destination 3, Saw7, The purge, The eye, The grudge, Prometheus, Rose are for the rich, A walk to remember, Amurg, Hansel si Gretel vanatoarea de vrajitoare, American pie toate partile, Piranha 3d, Sinister, Gazda, The heat, Lore, Pacific him

| DropsOfLov3 a răspuns:

filme foarte bun sunt: Jocurile Foamei, August Rush, That's my boy( razi incontinuu), Mean Girls

| xK3nT8 a răspuns:

Scary Movie 2; The Crow Salvation; Thirteen Ghosts; The Last Exorcist; Baltagul; Teen Wolf. vizionare placuta happy Funda?

| Agasa a răspuns:

1.Mr. Bean's Holiday. (Comedie)
2.A Nightmare On Elm Street (Horror)
3.Life Of Pi (Aventura)
4.Yes Man (Comedie)
5.Johnny English Reborn (Comedie)
6.The Dictator (Comedie)
La The Dictator o sa razi in continuu!

| Tamiii a răspuns:

The exorcism of Emilly Rose
The Colletion
The Collector
Mirrors
Fast And Furious
Mama
The Orphan
The woman in Black
p.s. majoritatea sunt horror

| Iulian_Marcelino_1987 a răspuns:

Mutumesc frumos

| Radukan_Marian_1997 a răspuns:

Eroi anonimi. un film foarte bun.