| TheAlternativeBeauty a întrebat:

Ca tot e 1 decembrie, spuneti-mi ce iubiti la Romania? Cel mai patriotic raspuns ia funda!

8 răspunsuri:
| TheAlternativeBeauty explică:

Eu iubesc Romania pentru ca ea a stiu cel mai bine cum sa ma iubeasca. Iubesc Romania pentru originalitatea ei si prin oameni care o reprezinta, Romania e tara care ma educat si m-a facut sa am o scoala o paine si tot ce e mai de pret.sunt infinite motive pentru care iubesc Romania.

| Denysia a răspuns:

Nu iubesc nimic, din contra urasc Rominia,,, Moldova sus!

| Diana915 a răspuns:

Nu e ceva ce iubesc neaparat la Romania. O iubesc deoarece aici m-am nascut si nu m-am simtit niciodata in alta tara (indiferent cart de bine era acolo) ca aici, in Romania.

| awesomedavid a răspuns:

NIMIC acum vreau funda aia

| CristalMine a răspuns:

Arcul de triumf, l-am vazut si imi place mult!

| MicutzBlondutz a răspuns:

Eu iubesc la România totul in afara de cei care fura, chiar si presedintele pentru ca ii injuram noi dar daca era acum altul nu cred ca era mai bine

Iubesc la Romania culturismul turismul razboaiele purtate orasele magazinele tot ce tine de Romania si jos MOLDOVA

| Denysia a răspuns (pentru MicutzBlondutz):

Sus Moldova,,, cit mai Sus!
jos rominia,,,, cit mai jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania e tara unde ne-am nascut.In ea am crescut si am educat! Romania este o tara foarte frumoasa,printre primele cu cele mai multe bogatii,pacat ca cei de la conducere nu stiu sa o pastreze. Iubim Romania,pentru ca ea a schimbat lumea, pentru fiecare zi traita in ea, pentru bogatia folclorului. Iubim Romania pentru ca este o tara cu oportunitati.