| Alexakos a întrebat:

Caldura sau frig? ce preferati mai mult?

31 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cate un pic din fiecare...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sincer? As prefera (fara "mai mult", ca nu-si are rostul) sa vad cat mai putine intrebari agramate. Am senzatia ca, peste cativa ani, vei ingrosa si tu randurile alora de nu-s in stare sa ia bac-ul si se plang ca subiectele sunt exprimate neclar.

| Alexakos explică (pentru ardnaxur1961):

Imi poti spune unde am gresit gramatical in intrebare?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In primul rand, dupa semnul intrebarii se incepe cu majuscula (Google it!); in al doilea rand "preferati mai mult" e un pleonasm (Google it!) cat capul tau de mare.

| Alexakos explică (pentru ardnaxur1961):

A si sa inteleg ca pe tine te-au angajat TPU sa fi profesor de limba si literatura romana asa-i? chiar mai sunt multi ca si tine? voi alta treaba nu aveti decat sa faceto pe inteligentii pe aici? ma doare undeva ca am scris cu litere mici si etc. daca scriam o scrisoare sau un mail atunci scriam corect. dar imi este lene sa scriu cu litere mari. probleme gogule? scriu cum vreau atata timp cat TPU nu-mi spune nimic. si apropo suntem liberi sa scriem cum vrem. si lasa ca sunt altii care scriu ca dracu dar nu le atrage nimeni atentia.
vad ca in Romania asta nu este un site pe care sa nu fie si un profesor de romana. o seara placuta. scuze O seara placuta ca era punct. aideeeeee

| anonim_4396 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Bine ti-a mai zis. Si are dreptate, e democratie si cine vrea are dreptul sa fie prost. Uite unii ce sus ajung. Igaș, Evanghelionu, Becali si o gramada ca ei n-au facut scoala (pina n-au intrat in politica) si uite acum, sint inalti demnitari, sint plini de bani si chit ca habar n-au sa scrie si sa vorbeasca romaneste, sint chiar profesori universitari.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si, in plus, mai e si vorba aia pe care o uitasem: nu te pune cu prostul, ca are mintea odihnita.

| Slavian a răspuns:

Frriig big grin

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu prefer caldura.

| Alexakos explică:

Pana la urma sunt mai multi care prefera frigul. sincer si eu tot frigul il prefer.
iarna te mai acoperi cumva si te incalzesti dar vara nu mai sti ce sa faci sa fie un pic mai racoare. dar mite cand dormi.

| CautNume a răspuns:

Nici caldura, nici frigul.Mai bine racoarea.

| Musique a răspuns:

Iarna,rece. day dreaming

| KevinAnthony a răspuns:

Atât căldura extremă, cât şi frigul muşcător, sunt foarte neplăcute. Dar să revenim la întrebarea ta! Eu prefer căldura.

| ktrinel a răspuns:

Frig te imbraci, caldura te dezbraci rolling on the floor) amn2 dar intr-o masura moderatawinking

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nici frig dar nici caldlaughing. Sa fie frigut as putea zice big grin.

| Shimozukushiki a răspuns:

Caldura ca ma pot racorii cu apa si pot merge la mare si pot sta dezbracat iar frig daca nu e zapada nu are rost. Funda?

| Xtadelo a răspuns:

Caldura.

| DarkBlood32 a răspuns:

Frig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Temperat big grinwinking

| BlackFuneral a răspuns:

Mie îmi place când ploua, nu e nici prea frig, nici prea cald. Dabia aştept să vină toamna.

| Cosmotel a răspuns:

Caldura cand este frig si frig cand este caldura :d

| Numero1 a răspuns:

Caldura, bronz si multa sudoare. Ador vara.

| BiancaBaby a răspuns:

Frig, si vara si iarna

| Differentx13 a răspuns:

Căldura happy.

| Madalina84 a răspuns:

Frig=raceala,lipsa de calciu, probleme multe...(pentru mine)
Caldura=doar mie cald

Deci mai bine stau in caldura decat in frig

| xgaming31 a răspuns:

ColD

| Ciprian363636 a răspuns:

Frig.

| innocentgirls a răspuns:

Ambelehee hee

| Saika a răspuns:

Frig. Daca e frig te mai poti incalzi punand ceva pe tine, daca e cald nu ai ce da jos mai mult de haine si fara aer conditionat esti praf

| ElenaMntn a răspuns:

Frig