| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat mai costa un tuns la o frizerie pentru barbati? Ultima oara, mi-a cerut 45 RON si mi s-a parut mult, dar am dat…

Răspuns Câştigător
| Daniel TM a răspuns:

Asta e jecmaneala pe fata. Chiar nu ti-ai dat seama, sau te-ai tuns prima data in viata la o frizerie?

8 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Pe mine ma costa 12Ron(Frizerie-Igiena)... tie ti-a cerut foarte mult...eu n-as fi datlaughing

cristian
| cristian a răspuns:

Spune-ne si noua frizeria si frizerul ca sa-l barbierim.Pa cuvant.

| DenissaDeea a răspuns:

In general o tunsoare in jud. B. ajunge la 8 lei, dar depinde si de frizer, e posibil sa isi faca pretul dupa client, si se traduce: de e cu bani ii ia mai mult ca are de unde

| MihaiA a răspuns:

Wow laughing la o frizerie cat de cat buna... 15 lei cu tot cu spaga

| astertix09 a răspuns:

Cea mai buna economie, daca te tunzi foarte scurt, este sa iti cumperi o masina de tuns foarte ieftina, de banii unui tuns la 45 RON sigur gaseai una foarte buna. Poti sa faci asta singur in fata oglinzii, iar la spate iti mai trebuie o oglinda, sau sa rogi pe cineva sa te ajute.

| mihalitza a răspuns:

Maximum 10 lei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

....

| racu a răspuns:

Depinde ce fel de tunsoare se face şi la ce firmă. Chiar ieri m-am tuns cît se poate de simplu ("periuta"), aşa cum fac de obicei: 9 lei (fără bacşiş!)...