| anonim_4396 a întrebat:

E rusine ca atunci cand merg la frizerie sa intreb dinainte cat costa un tuns?

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Normal ca nu e o rusine. Daca nu stii, normal ca intrebi dinainte, poate ca au preturi exagerate, iar intreband asa poti sa stii.

| Bondarel99 a răspuns:

E o rusine sa nu fie afisata o lista de preturi. Asa nu mai trebuie sa raspunda la fiecare intrebare de genul asta.

| Hammurabi a răspuns:

Chiar e indicat, pentru că multe frizerii s-au transformat în "hair styling salon" și un tuns de 25-30 lei s-a transformat în "hair styling" de 150 lei. laughing

| Kerre a răspuns:

Nu, deloc.

| lilianaadelina a răspuns:

Nu

| 1Marinn1111 a răspuns:

Nu e nici o rusine, dar majoritatea criteriilor au un tabel cu preturile poate iti e mai usor.

| SwedishMeatball a răspuns:

Nu, nu e. De ce sa fie rusine?