| wizopo2 a întrebat:

Cam ce meserie poti avea daca faci la liceu profilul stiinte sociale?

Răspuns Câştigător
| Vokii a răspuns:

La profilul asta sunt si eu! Si nu cam poti sa iesi nimic din profilul asta. dar daca termini liceul te poti duce la ce facultate vrei!
Daca vrei neaparat sa-ti zic exact ce vei ajunge daca te bazezi pe profilul asta sunt: jurnalist, psiholog, avocat, judecator.
Funda? happy

3 răspunsuri:
| SirAndi a răspuns:

Politician happy sau jurnalist (cred)

| izu15 a răspuns:

Poti face orice liceu. Ca sa iti alegi o meserie trebuie sa alegi o facultate cu specialitatea pe care vrei sa o faci. de exemplu nu are absolut nimic daca faci matematica-informatica si te faci profesor de romana. succes:*

| Mooonsure a răspuns:

Pai o sa ajungi manager de club, dansator, acrobat la circ, bodyguard sau spargator de nuci. Depinde ce gusturi ai. te pup :* funda?puppy dog eyes