| Sabwy a întrebat:

Cam de cati centimetri purtati tocuri?

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

10-12 cm.sunt destul de inalta oricum, am 1. 71

30 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Mie imi plac tocurile mai mici nu din alea subtiri si inalte ca nu prea pot sa merg cu elelaughing))

| SweetCandy a răspuns:

7-8... 10big grin km asa

| SweetCandy a răspuns:

@criticul...mai...laughinglaughingam ras cu lcrimilaughing pai am 1, 63.deci cu maxim 10 cm...si tot nu ma vedeai...asta,in cazul in care nu umblii cu lupa dp tinelaughinglaughinglaughing

| xibalba a răspuns:

Nu port tocuri decat foarte rar cand se iveste o nunta, un bal, un ceva. Maxim 7 cm, cred.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu port incaltaminte cu tocuri foarte joase.
Uite un site pentru fetele care poarta tocuri foarte inalte, sper sa va ajute http://sanatate.acasa.ro/......a-suferi-2

| MM a răspuns:

Maxim 5-7 cm. Am 175. big grin Am rau de inaltime laughing

| madalicious a răspuns:

Buna!

hmm.depinde de ocazie dar port tocuri de 4-8 cm asa.happy

| monyk a răspuns:

Buna, destul de mici, am 1, 70...nu e vorba de inaltime, dar ma simt mai comod cu tocuri mai mici...

| Orannginna a răspuns:

Cam de 7-8 centimetri. Am 1, 68 happy

| Bianca_4346 a răspuns:

Tenesii mei n'au tochappyaa pe la nunti botezuri d'astea port cam de 10 cm chiar daca am 1, 74laughing

| Jonsdottir a răspuns:

0batting eyelashes adica tenesi laughing

| LCD a răspuns:

Mai ai mei au 10 cm laughing
si mai am si 1. 75

| crizantema a răspuns:

Maxim 5cm

| buburuzaucigasa a răspuns:

Între 8 și 10 cm cu toate ca sunt destul de înalta (1, 76m) dar ador sa port pantofi cu toc înalt.

| catalina_2916 a răspuns:

Eu, din pacate, nu port tocuri pentru ca sunt inalta (1. 75) crying cat mi-as dori sa pot purta j eu crying(

| kanibala a răspuns:

Io port conversihee hee

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Tocuri de peste 10 centimetri

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SexyBarbieDoll):

Si nu te dor picioarele?

| SexyBarbieDoll a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu,sunt obisnuita

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SexyBarbieDoll):

Masajul la picioare vă place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer....sunt cam neindemanatica... si nu port tocuri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sweetcandy-7-8-10 km?
Inseamna ca pe tine te-am vazut eu din avionlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca 0, 5 cm, daca stau bine sa ma gindesc. Adica adidasii astia pe care mi i-am luat de vreo doua luni, fata de cei vechi, sint unpicut mai inalti. Cred ca au 0, 5 cm in plus la calcii, ceeace chiar ma deranjeaza tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Port zilnic tocuri de 12 cm, am 1. 61

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port tocuri de 10 cm. Am 1:55. Mie nu mi-e frica de inaltime laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 8-10 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 93 nu port happy

| The best!! a răspuns:

De 12 1 centimetri zilnic am tocuri de 35 de centimetri chiar

| TeddyCar a răspuns:

8-10 cm. Am 1.70.

| Rotea_Alexandra_1993 a răspuns:

10-12 cm! am 1, 57 big grin