eluveitie
| eluveitie a întrebat:

Campanie de Craciun. Puteti fi de ajutor copiilor nevoiasi doar facand un mic desen in paint sau o poza la o felicitare :). Nu e asa de greu.Imi cer scuze, stiu ca nu e o intrebare dar stiu ca multi dintre voi o sa'i ajutati :)
http://www.clopotel.ro/ajuta_copiii_nevoiasi/

Răspuns Câştigător
| alle_1861 a răspuns:

Buna, eu ieri am trimis un desen (chiar daca nu am talenthee hee ) Sper sa fie adevarata campania si banii chiar sa ajunga la acei copilasi happy.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o buna idee ca ne-ai anuntat si pe noi... Tocmai am citit detalii despre Campania aceasta, mie imi suna bine http://www.clopotel.ro/ajuta_copiii_nevoiasi/despre_campanie/

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Multumesc ca ne-ai spuswinking

| anad a răspuns:

Multumesc si eu. Promit ca o sa desenez si o sa trimit!

| unavailiable93 a răspuns:

Trebuia sa o pui la caritate si sa zici puteti sa faceti va rog laughing cu semnu intrebarii... :*

| Lady.Love a răspuns:

Fain happy Am facut si eu una.