| hândel a întrebat:

Cand am vazut prima oara Shrek the third, mi-a captat auzul o melodie din coloana sonora. O melodie care-mi place de atunci la nebunie. Azi am dat de ea pe utube.
http://www.youtube.com/watch?v=cgqOSCgc8xc
Ce parere aveti? Versurile-s cam banale dar linia melodica-i tareeee.
Am gasit si un clip in care ne arata notele. Eu deja am invatato;;)
http://www.youtube.com/watch?v=A3Yvt_KptnM

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Piesa e superba!
Azi m-a chinuit toata ziua o migrena iar tu ai reusit, cu acest mesaj, sa-mi amintesti de o melodie draga mie si sa-mi alungi migrena.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| hândel explică:

Si melodiile tale imi plac Countess, sunt k-lumea la fel si melodia astabatting eyelashes
Cu placere miruna-apostolhee hee

| CrucifiedCountess a răspuns:

E frumoasa.not my type. da' mergehee hee

| jo a răspuns:

Versurile ti se par banale? Este una dintre cele mai frumoase si mai emotionante poezii despre despartire, despre sfarsitul unei iubiri si inceputul alteia. Mai asculta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am kutat-o atat de multbig grin macar acum am gasit-ohappy