| geo_2577 a întrebat:

Cand ati intrat pe lastchaos si l-ai downloadat nu stiu ce parola sa pun imi scrie "The password should contain at least 1 uppercase character.
basic information" si nustu cum sa fac dati-mi un exemplu de parola.

3 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Adica ar trebui sa fie ceva de genul "Totipentruunul", trebuie sa contina cel putin o litera mare (la mine e T). Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie gesm10 pa aidiu daca ai te rog vreau sa stiu o parola sa ma joc lestchaos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lvl ai eu am 110 si 56