| Ho1 a întrebat:

De ce nu ma pot inregistra pe Market Glory? Imi spune "The password must contain at least one uppercase character.
The password must contain at least one of the following symbols:! @ ( ) $ # + - | < > *
Am incercat 20 parole si cu cifre,semne,fara semne si nici una nu merge, de cee?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola trebuie sa contina unul din semnele astea:! @ ( ) $ # + - | < > * si sa mai contina si o majuscula (litera mare)
De exemplu sAdr#p

| Bogdanbgd10 a răspuns:

Daca vrei sa castigi cu adevarat bani din marketglory fa-ti cont aici si primesti un bonus bun de inceput plus ajutor din partea mea cand e nevoie http://www.marketglory.com/strategygame/bogdan2016