| Deutsa56 a întrebat:

Cand credeti ca vom vedea prima ninsoare in Bucuresti?happy

Răspuns Câştigător
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu cred ca va mai trece mult timp. Depinde si cum va fi vremea. Dar sunt sigura ca pana la Craciun va ninge. Din cate stiu, ar trebui sa ninga pe 5-6 cam asa. Dar am mai spus: depinde cum se va arata vremea: buna sau rea.

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In braila, la mine, urmatoare saptamana o sa ploua, nici urma de ninsoare sad

| Jadis a răspuns:

La mine o aparut prima ninsoare de acum cateva zile laughing. Nu e zapada, dar pe munte e zapada foarte multa... La noi ii naspa ca stam prin Carpatii Meridionali si ii frig de mori...chiar si vara is numa 28 de grade aici. Deci mas muta in Bucuresti laughing

| cretudaniel99 a răspuns:

Pe 26 cred de raciun sau de mos nicolae
plz funda

| Digital112 a răspuns:

Pai daca ar fi asa toata iarna... no sa m-ai cada vreun fulg...

| Ana a răspuns:

Nu se stie

Răspuns utilizator avertizat
| Paine2222 a răspuns:

Dumnezeu stie.

| Landied a răspuns:

La Iasi a inceput sa ninga de azi noapte si ninge si acu cu fulgi mari si e zapadahappyhappyhappyhappyhappybig grinbig grinbig grinbig grinbig grin