| Fluture a întrebat:

Cand credeti ca va fi prima ninsoare in iarna asta? Va fi inainte de 25 ianuarie? parerihappy

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mi-ar plăcea să fie in preajma Crăciunului...ador atmosfera aceea...
După cum se prezintă vremea în luna noiembrie, nu prea cred. Sperăm, totuşi.

pa, pa.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca va fi vreuna macar pana la 1 martie, ne putem considera niste norocosi. oh go on

| anad a răspuns:

De obicei ninge de Mos Nicolae in 6 Decembrie. Sper sa fie la fel si in acest an! In 25 ianuarie e prea tarziu! Nu cred ca vreau si ca vor fi sarbatori de iarna fara zapada!

| Roby67 a răspuns:

Anu asta a fost deja prima ninsoare inainte de 25 Ianuarie. Chiar pe 1 Ianuarie a nins laughing
Edit. Bravo tie, vad ca ai editat intrebarea rolling on the floor

| mispis a răspuns:

Sper sa fie in seara de 24 Decembrie:X

| ZoZoHeart a răspuns:

Da, zice si la TV! Oricum ar fi foarte tare sa fie cald pana pe 23 Decembrie, in noapte de 24 spre 25 Decembrie ninsoare si apoi frig si iarna! Ar fi tare nu?

| Fluture explică:

Nu am editat nimicraised eyebrows
trebuia sa specific...cand credeti ca va fi prima ninsoare din iarna asta in doljlaughing
scuzeblushing

| Monyka_4278 a răspuns:

Cand vrea domnul.degeaba vrem noi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 9 decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun ca o sa fie in decembriesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Moldova linga Prut astazi a nins prima oara anul acesta

| emaalexandra97 a răspuns:

S-ar putea si la inceputul lui decembrie