| Any_2336 a întrebat:

Cand dati tezele? pe ce data? Care au dat tezele? Eu dau maine la mate (19 mai)si luni la romana (23 mai) crying apoi o sa stau 24 din 24. Urati-mi bafta happy bafta la teze pentru cei care inca nu au dat

10 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am dat pe 12 la romana si pe 17 la matematica.Va urez la toti multa bafta si fiti relaxati ca sa va puteti concentra.Numai bine.

| IlegalSmile a răspuns:

Buna...

Maine o dau la romana[19:05] crying
Si la mate am dat'o marti [17:05]

Tu cand le dai/sau cand le'ai dat tongue?

| RXN a răspuns:

Am dat la istorie, limba si literatura romana si limba engleza, mai am la limba latina saptamana viitoare.

| RockLegend a răspuns:

Maine dau teza la romana

| Elena97M a răspuns:

Am dat la romana joia trecuta [12 mai] la romana si maine dau la mate #:-s.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai eu am dat teza pe 6 mai la romana, si saptamana viitoare (joi, 26 mai) la matematicahappy.

| PetroKida a răspuns:

Eu am dat la romana si istorie. Maine dau la matehappy

| Byanka26 a răspuns:

Eu dau teza la romana vineri 20.05. 2011 si la mate luni 23.05. 2011

| SoP222 a răspuns:

Byanka26 la fel si eu doar ca pe 20 dau la mate si la romana pe 23, BAFTA si tie si MIE big grin