| Th3ziMM3R a întrebat:

Cand descarc ceva dupa interenet in wordpad imi apare multe cifre si litere nici decum de ce text aveam eu nevoie ce program trebuie sa instalez sau ca trebuie sa fac ca sa nu imi mai apara acele chestii?

2 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Descarca in Microsoft Word.
pad-ul nu are rich text, asa ca iti apar tot felul de semne iun loc de text ingrosat, italic, etc.

| dulceatalui a răspuns:

Iti da eroarea asta pentru ca unele documente nu se incadreaza in formatul Microsoft word sau word pad.ai nevoie de Adobe Reader il poti downloada de aici http://get.adobe.com/reader/