| T30D0RA a întrebat:

Cand eram mai mica, jucam un joc cu masini, ceva cu lego http://images01.olx.ro/......56166.jpg. Aveti habar despre ce joc vorbesc?

Răspuns Câştigător
| anmardany a răspuns:

Se numeste cumva revolt, nu e chiar cu lego dar e cu masini si e vechi, sau ar putea fi Lego Racer 64 - pe nitendo il gasesti sau pentru pc e mai greu deoarece iti trebuie o consola virtuala.
iti recomand www.classic-gaming.net, gasesti toate jocurile vechi existente, de la doom pana la warcraft/motocros madness