| razadeluna a întrebat:

Ii place cuiva Lego, asa in mod deosebit? cam ce ati construit si cam cat costa daca vrei sa folosesti multe piese, etc?

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Hey! nu pot sa spun ca-mi place intr-un mod deosebit dar si eu mai joc uneori.happyDe fapt nu am mai jucat de vreo 2-3 ani.Eram mai mica si construiam tot felul de castele si case si chestii de genul asta.big grin.Nu stiu cam la ce preturi se gasesc cu mai multe piese dar uita-te si u pe net.happybyekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 10 ani, imi place foarte mult lego...eu as construi super masini... dupa instructiuni de sigur.nu sunt sigur vreo 5 cutii din astea costa7milioane. pp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place cand eram mai mic cumpara in fiecare zi din astea de 40 lei

| troy a răspuns:

Mie imi place lego in mod deosebit imi place sa fac casa, psitoala si aletele.