| stefygirl a întrebat:

Cand iesi cu prietenii cu ce ai alege sa mergi :cu bicicleta, rolele...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu rolele cu sigurantawinking

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pe jos sau cu bicicleta. Desi mi-am luat role, nu am apucat sa invat sa merg si ar fi un drum facut mai mult pe fund decat in picioare.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi place cu rolele mai mult decat cu bicicleta.happy Sau dc nu pe jos? Este ceva care depinde de starea in care ma aflu.happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu masina sau pe jos.Varsta nu-mi permite sa folosesc rolele, iar bicicleta pe care o am e ...stationara.

daniela
| daniela a răspuns:

La plimbare... batranetea maica, batranetea

lolita
| lolita a răspuns:

Cu bicicleta merg doar in dormitor, din pcate cu rolele nu am mai mers de ani de zile. Cu prietenii ies doar la o cafea sau la cina si asta cu masina. Din pacate prefer sa petrec timpul liber pe TPU sau la plaja(si nici de astea nu mai am timp acum).

mlm
| mlm a răspuns:

Cu masina, ca role si biciclete au copii.

| JustMeFlory a răspuns:

Poi... o zi cu rolele, si intr'o alta zi cu bicicleta! sau cu pe josu'...depinde de stare!happy

| covexrobu a răspuns:

Cu siguranta as iesii cu masina ca nu imi place sa pedalez la bicicleta. iar rolele nu prea ma atrag si oricum ma duc o data pe an sa ma dau pe gheata la patinoar daca tot vreau. As mai prefera sa ies cu motocicleta dar nu am asa ceva.

| andreea_8479 a răspuns:

Pe jos, cu bicicleta, cu rolele...sunt cu ei:Xc mai conteaza...ne distram sh asta este cel mai importantwinking

| Kyky a răspuns:

Depinde de starea pe care o am in ziua aceea. Imi convin ambele, deci, in general, nu e o problema :p

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca au si ei, cu bicicleta big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu rolele cu siguranta winking

| adolse a răspuns:

Mai mult prefer rolele decat bicicleta

| adolse a răspuns:

Cu rolelehappy