| speedrouch a întrebat:

Când îmi fac cont pe https://www.thesims3.com/register.html nu ştiu ce să fac la partea aceea cu Prove you are a human * va rog ma ajutaţi?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo ar trebui sa apara niste caractere (un grup de litere si/sau cifre) pe care le copiezi, pentru a dovedi ca acel cont nu a fost creat din greseala/automat. Daca nu se afiseaza dupa cateva Refresh-uri (F5), incearca mai tarziu; e eroarea site-ului.
Bine, astea au fost generalitati. Dar s-ar putea sa ti se para util acest thread: http://www.blurtit.com/q8717799.html

4 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Click pe semnul ala verde la Refresh Verification apoi scrii codul care iti apare, in Enter the characters above into this field, in chenarul ala.:*

| fif2002 a răspuns:

Trebuie sa introduci simbolurile din imagine sau sa faci operatia matematica...

| RalLuca_3731 a răspuns:

Sub imagine e un spatiu unde trebuie sa scrii codul din ea.care e serial code?

| speedrouch explică:

Dar am bagat codul macg si nu merge