| 100 a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont aici :https://www.thesims3.com/register.html, dar nu stiu ce sa scriu in campul unde scrie "Serial Code", imi puteti spune? HELP ME!
DAU FUNDA:x

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Acel Serial Code trebuie cumparat, aici e toata problema. Pe net l-am cautat dar nu l-am gasit, au fost cateva seriale, dar niciuna dintre ele n-a fost corecta. In concluzie, pentru a-ti putea face cont, trebuie sa ai serial code care presupun ca se gaseste pe cd-ul cu Sims 3 original.

3 răspunsuri:
| Giulia_7302 a răspuns:

Este un cod care trebuie sa il ai de la CD.

| adysor_2849 a răspuns:

Unul dintre acestea merge daca nu vei reusi contacteaza-ma si vom gasi unul bun.
Codurile sunt urmatoarele
6e9r-d2ty-252x-h25s-2rld
2fww-tcwj-83wz-m83n-5rld
6mcl-klly-t72q-2t7s-trld
6fnw-femp-8r2r-58rs-urld
njff-6t4l-67a8-d672-crld
js8g-hhve-e8ez-9e86-5rld
6nwe-77yu-r524-ss5s-7rld

| cineva_2560 a răspuns:

Qczh-6z9x-vxud-5vxa-jrld cu litere mari (majuscule)