| danahh a întrebat:

Cand incepe nini? am auzit ca in martie dar tot nu a inceput cryingcrying

Răspuns Câştigător
| angelmiki a răspuns:

Nici eu nu stiu pentru ca am auzit ca pe 1 martie, dar poate ca incepe pe 8 martie

6 răspunsuri:
| danahh explică:

Flory arata ca la 19:30 pe site-ul ala care mi l-ai dat bafta charlie! sad

| Ishq333 a răspuns:

Incepe pe 14 martie: uite site-ul http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html#A la ora 19:30 (LUNI)

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Stai linistita, va incepe.

| FashionCellia a răspuns:

Draga dyana nini nu este bolnava pentru ca serialul este facut in 2009. Danahh stai linistita pentru ca, dupa cum am auzit el va reincepe pe 7, 8, 15 sau 28 martie.

| dyana_2887 a răspuns:

Eu nu am auzit in martie am auzit la un prieten de-al meu ca mai da nini doarca da la ora doua noaptea

| dyana_2887 a răspuns:

Eu nu rezist fara episoadele cu nini numai cand ma gandesc la ea vreau sa ma uit dar cand sa ma uit nu este...eu cred ca nu mai da nini pentru ca nini e bolnava crad zic si eu asa dar totusi nici nu a mai dat o reclama cu nini casa ne zica!cryingcryingsadcrying

Întrebări recente