| aaaalexa a întrebat:

Cand mai incepe Nini spuneau ca in martie dar nu a inceput si este 10 martie! de ce plzz funda

Răspuns Câştigător
| catalinmodan a răspuns:

Incepe pe 14 martie si se a difuza de luni pana joi la ora 19:30

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cosminasss a răspuns:

Pe 14 martie la ora 19:30 incepe

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Hai lasati!
nu va puteti optura viata cu un simplu serial!

| giuly a răspuns:

Biata Nini.
O pot auzi strigand din lada din beci...

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Nu stiulaughing

| JomelaMaya a răspuns:

Mai intai de toate buna sa stii ca mie mi-a zis o prietena care stie de la fratele ei, care a vazut pe net ca Nini nu se ai difuzeaza, deci serialele s-au blocat si nu mai pot fi difuzate, eu iubeam Nini, dar acum la ce sa ma mai uit?::?::? nu stiu imi pare rau nu cred ca se mai da la TV acum in Martie.

| JomelaMaya a răspuns:

Incepe azi

| Raluciii_3242 a răspuns:

Am gasit pe un site spaniol cum ca s-a zgariat CD cu episoade si pana nu il schimba nu va mai da...Si eu vreau sa inceama Ninicrying, imi place foarte mult si sper sa se repare CD ala cat mai repede