| Elena_1106 a întrebat:

Cand incepe pe AXN sezonul doi din Vampiri, Crime si Povesti de dragoste?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Al 3-lea nu există, serialul a fost întrerupt, n-a mai fost reluat, chiar aseară citeam pe wikipedia şi m-am enervat... http://en.wikipedia.org/wiki/Blood_Ties_(TV_series)

2 răspunsuri:
| Elena_1106 explică:

Ok acum am inteles de ce erau mai mult de 12 episoade in sezon atunci trebuie sa intreb :cand incepe al treilea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sezon are 12 episoade, iar al doilea 10, ele au fost difuzate in ordine iar aseara respectiv30 martie a fost ultimul din sezonul doi. numai ca ei au denumit de la inceput pana la sfarsit sezonul 1.