| heroforyou a întrebat:

Cand ma uit la ceasul de pe tel, vad mereu cum se schimba minutele, exact in momentu ala cand ma uit eu, asa mi se intampla de o gramada de ori... ce superstitii stiti in legatura cu asta?(ceasul merge bine, specific)

6 răspunsuri:
| wolfer18 a răspuns:

Pai ce tel ai? de exemplu eu am un HTC TyTn II, pe care il tin tot timpul in stand-by(adica display-ul inchis), si cand apas pe butonul de revenire, chiar daca minutul se schimbase de mult, ceasul telefonului se incarca mai greu(ca afisaj ma refer, pentru ca la mine tot display-ul e ocupat de ceas), si chiar atunci mi se schimba.Superstitii stiu decat pentru cand te uiti la ceas la ore fixe(insemnand ca te iubeste cineva); asta mi se intampla mie(cu orele fixe...cu iubitu nu stiu inca laughing )

| alle182 a răspuns:

Nu exista superstitii in legatura cu asta happy

| Anna_6465 a răspuns:

La telefonul Lg kp500 nu? Eu am kp502 si mi se intampla la fel.Nu ca te uiti cand se schimba minutele.Am observat la al meu ca daca nu umbli pe el se schimba minutele dar nu arata iar cand incepi sa umbli pe el apar imediat ora care e.Nu stiu daca ai inteles, dar eram si eu la fel de uimita pana mi-am dat seama.

Răspuns utilizator avertizat
| DianaC a răspuns:

Nu cred ca exista ceva de genul asta... poate sunt doar niste coincidente mai ciudate.oricum...pentru siguranta ta da un search pe google sau incearca sa iti resetezi ceasul.kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat de multe ori. ma uit la ora 21: 12 minute, chiar in acelasi moment se schimba minutul. 21:13,, alta zi o alta coincidenta ma uit la ora 10:00 dupa ma uit la ora 10:10 si se schimba minutul 10:11,, nu cred ca are legatura cu telefonul, ciudat &