| KiGtOgT a întrebat:

Cand mergi la salon sa te epilezi inghinal trebuie musai sa te dezbraci de lenjeria intima? Adica nu poti sa iti iei niste chilotei tanga si sa ii dai la o parte?
Va rog nu radeti ca nu am fost niciodata la un salon si nu stiu cum se procedeazawinking

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Trebuie sa ii dai jos, daca nu vrei sa te trezesti nu ei murdari sau fara, sau epilata prost.
Oricum si daca ii dai la o parte si daca ii dai jos, este acelasi lucru, din punctul lor de vedere, pentru ca vor avea vedere la tot.