| Serendipity17 a întrebat:

Cand o sa se termine ploile in Galati? sad vreau si eu sa merg la bazin nu sa stau incasa sa ma uit la TV si la comp, sau macar exista un bazin acoperit in Galati? daca da, cat costa?

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ce mah? Baaaaah! Eu acum vreau sa ies ca picura afara. Cum sa se termine ploile, cand le ador? Crezi ca n-ai sa ai timp destul de soare si bazin, de balaceala si distractie?
Enjoy the rain.winking

| cretzufinish a răspuns:

Lasa sa ploua atat timp cat nu sut inundatii. Nici eu nu am mers la bazin, dar o sa ma satur prin iulie cand se anunta 40 de grade. Bazin acoperit nu avem. sad

| ~p!$iii~ a răspuns:

In Galati nu stiu, dar am auzit ca in Braila e, intrarea 15 leihappy si merita, bazin acoperit, sauna, jacuzzihappy