| cornel a întrebat:

Cand ploua si e urat afara ce faceti, cu ce va ocupati timpul?

45 răspunsuri:
| dony a răspuns:

Citesc mai tot timpul ...chiar si cand e frumos afara

portia de veselie http://oglinda-lumii.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai felicitari pentru intrebare in primul rand.
Ai strans ceva raspunsuri.
Eu sunt la servici si navighez pe internet, pe diverse site-uri, printre care si TPU, care nu il inchid niciodatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum ploua si e urat afara...si uite ce factongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau la geam si privesc dansul micilor lacrimi ale norilor, ador ploaia...imi place la nebunie sa o privesc, mi-ar placea si mai mult sa ma plimb cand ploua dar sunt mica si racesc...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies in oras la o pizza sau ceva cald cu prietenii daca imi arde de din astea si nu ploua prea tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies in oras la o pizza sau ceva cald cu prietenii daca imi arde de din astea si nu ploua prea tare.

| uningermik a răspuns:

Pai dorm, ma uit le tv stau pe net. uneori mai si citesc, ascult muzica...cam asta fac eubig grin

| Enys a răspuns:

Eu ma uit la (desene) la ceva amuzant ca sa-mi treaca plictiseala sau imi gasesc ceva de facut.

| tweety28 a răspuns:

Bani nu sunt.
Dragoste?

| Lilith_6353 a răspuns:

Avand in vedere ca am gasit cand am mers la concursul din Slatina o vrabiuta am grija de ea. Daca nu stau si plang ca nu sunt afara si injur vremea

| nituandrei10 a răspuns:

La calculator..., la televizor, ascult muzica, joc jocuri (nu pe calculator).big grinbig grinbig grin

| iliteo a răspuns:

Citesc, vad un film, ascult muzica, dorm, fac ce-mi face mie placere.

| Teeki a răspuns:

Ploaia ma calmeaza, ma face sa-mi retraiesc amintirile.Deobicei cand nu ploua asa de tare imi place sa ma plimb prin ploaie, sa ma gandesc la EL, dar cand ploua tare stau la PCsau daca ma plictisesc imi place sa ma uit cum ploaia pune stapanire pe pamantul uscat. E asa de frumos:X Ador ploaia pentru ca ma face sa ma simt ca intr-un vis cand o privesc, dar o urasc cand am un lucru important de facut si ploua.Ciudat nu?big grin

| killerexp a răspuns:

Muzica...

| lemonica a răspuns:

Pai de obicei eu stau la PC si caut ceva interesant de facut. big grin
Sau caut un film interesant si ma uit la televizor. Este foarte relaxant ^^!
Sau ai putea sa-ti chemi un prieten la tine si sa va distrati. Totul e mai bun in mai multi.