| MissL a întrebat:

Ce faceti, cu ce va ocupati timpul, cand afara e vreme naspa si ploua si va plictisiti?big grin

Răspuns Câştigător
| DonCorleone a răspuns:

Pai eu ma ocup cu graffuri
de exemplu desenez pe foi A4
poti desena
asculta muzica la player
te joci pe calculator
te joci o septica (macao) cu parintii respectiv fratii...
poti citii sau sa inveti daca esti pe a8a si ai examen ca mine laughing
poti face curat ordine prin birouri
dormi(in cel mai rau caz)
poti aspita, sterge praful
te uiti la TV
vb pe mess cu prietenii
iti faci poze si le pui pe facebook/HI5 laughing

si multe alte activitati
FUNDA? big grin happy

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CrazyTeenager a răspuns:

Pune-te jos si fa 50 de flotari, soldat.
Sport, cand vremea e naspa, fac un antrenament fizic in casa, nu pot risca sa ma plictisesc, mi-ar dauna poftei de viata big grin.

| daniela36783 a răspuns:

Vb la tel, stau pe mes cu prieteni si ascult muzica la maxim nu trebuie sa lasi plictiseala sa te doboare fi mai tare decat ea ...succes

| Tania a răspuns:

Pai azi fiind urat afara,stau in casa si ma uit la tv, mai stau pe net sau mai fac curatenie, ori ma joc cu pisica.Bine ca duminica si nu trebuie sa plec la scoalalaughing

| FenderBender a răspuns:

Pai depinde de obiciurile fiecaruia tongue. Eu de exemplu daca e urat afara si ma plictisesc fac niste popcorn trag niste filme chem niste prieteni si ne uitam la filme sau ne jucam pe consola tongue fiecare cu ce`i place big grin

| Bianca_7577 a răspuns:

Ne ocupam timpul cu TPU \m/ si muzica buna

| loveromance46 a răspuns:

Pai eu ma joc pe calculator, pe PSP, mai desenez, ascult muzica, ma uit la televizor, imi mai fac conturi pe site-uri cu jocuri, descarc jocuri de cate 1 ora(demo-uri), umblu pe skype sau pe mass si ma joc metin2 sau alte jocuri... fundita? sau macar un vot, ceva?

| floryan221 a răspuns:

Jocuri pe calculator sau dorm