| eurynomus a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti? Cu ce va ocupati timpul?

17 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Citesc,scriu,ma plimb, merg cu prietenii la o cafea/suc.

| Iulian03 a răspuns:

Ma joc la PC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui întrebarea asta în fiecare seară aici. Eşti foarte plictisit/trist, nu?

| AndyLavy a răspuns:

Pai majoritatea timpului mi-l petrec aproape singura, ascult muzica, ma uit la filme seriale, ma joc ( am cateva jocuri ) sau nu sunt chiar o pasiune.Ies prin oras la o plimbare singura sau cu ecva prietene, depinde, vorbesc cu iubitul meu la telefon/mess, ma uit pe diferite siteuri, mai ales pe aici, ma amuza de cele mai multe ori..atatea intrebari fara sens.nu prea stiu cu asta imi coup timpul. imi fac planuri pentru viitor, imi schimb cate ceva prin camera, gasesc cate ceva. happy tu ce faci?

| eurynomus explică (pentru AndyLavy):

Ai vrea sa tipetreci timpul si vb cu mine pe mess?

| AndyLavy a răspuns (pentru eurynomus):

Imi pare rau sa te refuz, insa nu happy

| Kisie a răspuns:

Hey... ies afara cu prietenii, ascult muzica, cant, dansez, intru pe TPU, ma uit la un film...

| Zuzu6235 a răspuns:

Intru pe TPU. mai postez cate un raspuns inutil la cate o intrebare inutila. o seara faina in continuarewinking

| eurynomus explică (pentru Zuzu6235):

Mai fac si eu d astea dar mi se pare cam plictisitoare chestia asta de la un timp. si tie o sera buna

| Cigαяєttє a răspuns:

Păi, îmi caut un film pe net, mai intru puțin pe TPU, intru pe blog, ma duc la televizor și încep să caut o emisiune 'bună', ascult muzică sau caut muzică, depinde, sau ies afară cu prietenii. happy

| Dogyyy a răspuns:

Ma joc la PC.Ies afara cu prietenele sau daca nu am chef de nimic ma pun in pat si ma uit pe pereti. Funda?

| Giiorgiiana a răspuns:

Ascult Muzica,
Si Fac Multe Poze...

| eurynomus explică (pentru Giiorgiiana):

Si eu am k pasiune pozele si chiar am 300 de poze pe siteul panoramio.com, cred ca ai auzit de el. tie ce ti place sa pozezei?

| yknow a răspuns:

Atasez castile la telefon--> Ascult muzica
Si ma joc Pou, Subway Sufers Miami, Temple Run 2 sau SurvivalCraft.

| XD_Deny_1978 a răspuns:

Ascult muzica

| xCrazys a răspuns:

Fac flotari si abdomenehappy

| Gabriela_Oana_1996 a răspuns:

Ascult musica, desenez, scriu povesti, ma uit la filme [in general comedie], joc imvu, ies cu prieteni pe afara, ma uit prietenii pe facebook sau la videoclipuri amuzante, ies singura pe afara sa ma plimb, citesc, vorbesc pe mess. thinking Mereu fac ceva diferit. :].