| Adina a întrebat:

Cand se afiseaza rezultatele la evaluarea nationala? La ce ora?

12 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

Astazi( vineri) am inteles ca pe la ora 2, dar nu.ti pot garanta ca este corecthappy BAFTA!

| BroascaCuElice a răspuns:

La mine deja s'au afisat

| Ella3133 a răspuns:

Pana in 2 ca dupaceea e cu contestatiilewinking

| LoveYou_6409 a răspuns:

Ar trebui sa fie afisate pana in ora 14, pentru ca de la ora 14 se depun contestaiile. Deci sigur la 13-14 sunt afisatehappy. Succes.

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Pai depinde, e diferit la fiecare, unele scoli din orasul meu au afisat ieri rezultatele, altele azi. Eu trebuie sa merg azi, si cica pana la ora 2 se afiseaza. Bafta!

| Lolo666 a răspuns:

La scoli, dupa ora 14:00...
Bafta!

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! rezultatele la evaluarile nationale la matematica si romanase afiseaza intre orele 12-14 la scoala ta.Succes!

| oOsSySsHoOr a răspuns:

Pai se afiseaza vineri eu ma duc pe la 2 vezi si tu big grin

| NonEinstein a răspuns:

Pana la ora 14:00

| icEmaN10 a răspuns:

La 2winking

| Dannalc a răspuns:

Pana in ora 14 la scoala, iar pe net se afiseaza mai devreme

| Eli03 a răspuns:

Buna! Eu stiam ca se afiseaza la 10... fundabatting eyelashes?