| Dana a întrebat:

Cand se incepe scoala pana la urma? Marti sau miercuri?
funda

13 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Miercuri

| Wonderland a răspuns:

Miercuri big grin

| AndreeA_4571 a răspuns:

Scoala se incepe miercuri din fericire.:>
Uite, scrie aici -> http://www.edu.ro/index.php/pressrel/15131

| Coriine a răspuns:

Http://stirileprotv.ro/......neriu.html Miercuri :*.
Tee pup:*

| faratinenupotplange a răspuns:

Marti dar daca nu te duci nu iti puun absenta...mie asa mi-a spus diriga
fundtsa>?

| ILied a răspuns:

Aam auzit si eu la radio ca guvernul mai da o zi libera si scola ava incepe pe 27 aprilie big grin, deci miercuri, saptamana viitoare.

| Amyyyyyyy a răspuns:

Buna! Eu stiu ca la scoala mergem miercuri...cel putin asa mi-a zis Diriga.winking

| RockerGirl a răspuns:

Miercuri.ca a dat si la stiri da eu una am primit un mail in care zicea ca ministrul educatiei a zis ca meritam inca o zi de odihna. Funda?

| tony98 a răspuns:

Miercuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepem scoala miercuri.

| roxanikdulcyk98 a răspuns:

Marti

| Blabla76 a răspuns:

Miercuri...sunt 100% sigura. fundapuppy dog eyes

| georgylicious a răspuns:

Miercuri...s-a dat o "lege" d urgentza