| KitKat15 a întrebat:

Cand incepe scoala? Marti sau miercuri?

20 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform ordinului MECTS vacanta de primavara tine pana in 22 aprilie inclusiv, asa ca miercuri, 23 aprilie, reincep cursurile.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şcoala începe Miercuri!

"Cursuri – miercuri, 23 aprilie 2014 – vineri, 20 iunie 2014" - SURSA :
http://www.edumanager.ro/docs/ordin_structura_an_scolar_2013_2014.pdf

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Nici eu nu stiu, dar pentru a fi mai sigur, voi merge miercuri.

| Sofer a răspuns:

Miercuri happy

| Teardrop a răspuns:

Miercuri

| heAdgN a răspuns:

Miercuri

| SlenderWomen a răspuns:

Miercuri...asa stiu eu ...si tata zice ca marti dar vorba lui neutrino, ca sa fiu sigura merg miercuri

| Ionut7743 a răspuns:

Duminica

| rememberme24 a răspuns:

Luni si marti sunt zile libere( a doua si a treia zi de Paste), deci miercuri incepe scoala.

| munteanmaria a răspuns:

Luni si marti este liber laughing

| elyn a răspuns:

Miercuri,dupa Paste!

| Balooonasseeee a răspuns:

Miercuri.

| AdyAl3xa a răspuns:

Si Luni si Marti este liber. Deci de Miercuri elevii pot merge la orele de curs!

| TocilaSanziana a răspuns:

Luni si marti este liber. Miercuri incepe scoala, Kati :*:* FUNDA? :3

| MaFiADoOm50 a răspuns:

Miercuri ☺

| MadutzaMadda496 a răspuns:

Miercuri

| Cris_Deea_1998 a răspuns:

Miercuri

| MadaUCV a răspuns:

Miercuri ☺