| anonim_4396 a întrebat:

Cand si pe ce program e fenomene stranii?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Discovery este canalul de televiziune care difuzează astfel de emisiuni!
În general vinerea, după ora 22. 00 h.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Vinerea la ora 22. 00 pe Discovery!

bye-bye

| GeorgianaDragus a răspuns:

Vinerea de la 10 pana la 11 primul episod si de la 11 pana la 12 al doilea episod pe Discovery Channelsmug
funda?

| AndreYoman a răspuns:

E pe discovery Romania, vineri la ora 22:00 si are 2 episoade/povesti.

| PrincessConsuela a răspuns:

Vineri la 22:00 pe Discoverywinking
Funda?hee hee

| Smile94 a răspuns:

Pe discovery channel la 22 vinerea parca

| mariatina a răspuns:

E pe discovery channel vineri la 22:00

| Anonim69 a răspuns:

Pe Discovery, ora 22:00 pana la 00:00, vinerea!

| kqwjy a răspuns:

Hey.
in fiecare vineri seara de la ora 22. 00 pe discovery channel!
tine pana la 23. 00.
sper ca te-am ajutat.

| PoisonJuke a răspuns:

E pe discovery channel vineri de la 21 sau 22.

| eliza_7547 a răspuns:

Este de luni pana vineri de la ora 22:00 pe discoverywinking... funnda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dicovery

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E pe Discovery Channel(Ro) si e la ora 22:00 fix...se termina, de obicei, la 24:00

| sprdnn a răspuns:

Pe discovery channel nu stiu la ce ora

| fundul123 a răspuns:

Ba nu bai da aproape infiecare zi pe ID(INVESTIGATION DISCOVERY)pe la 23:30 si tine pana la 1:00 si da vinere pe discovery Romania de la 22:00 pana la 12:00 si dupa aia pe ID e pana la 2:00. Da eu ma uit in saptamana la ID si vinerea la ala. Sper ca te-am ajutat laughing