| M4Tt30 a întrebat:

As vre sa stiu daca se mai difuzeaza,, Fenomene Stranii"pe vreun program si daca da, pe care si la ce ora?

Răspuns Câştigător
| JeSSiCaaaa a răspuns:

Pe acasa la 11 sau 11:30 nu mai stiu ca nu mam mai uitat.Mai difuzeaza si din astea pe canalul asta.Dar in rest nu cred ca o sa gasesti poate doar pe internet... happy

5 răspunsuri:
| Dazzzie a răspuns:

Nu mai difuzeaza.

| Seepty a răspuns:

In mod normal se difuza pe Discovery Channel, dar l-au scos din grila pentru un moment.

| vega358 a răspuns:

Nu se mai difuzeaza. scuze!

| TheFallen666 a răspuns:

Din cate stiu era si pe TLC

| Antonescu13 a răspuns:

Nu se mai difuzează. Dar le poţi vedea pe internet dacă doreşti => https://www.google.ro/#q=Fenomene+Stranii