| DJohnny a întrebat:

Cand sunt preselectiile Romanii au Talent sezonul 3? Ma refer la Bucuresti... Vreau sa ma duc sa concurez si nu stiu cand incepe.

Răspuns Câştigător
| Aby_abby_1994 a răspuns:

August parca asa a zis la TV happy

| Silvestru_Bidascu_1992 a răspuns (pentru Aby_abby_1994):

Si nu stii pe ce data au fost preselectiile la Iasi anul trecut?

18 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

In august...dar, de curiozitate, si fara suparare, ce talent ai?

| ionutzul31 a răspuns:

Dar uimeste-ne mai intai cu talentul tau laughing big grin

| DJohnny explică (pentru ionutzul31):

laughing))))) Eu am intrebat primul big grin

| ionutzul31 a răspuns (pentru DJohnny):

Mai,deci daca faci ca tipu ala din preselectii...care se dadea dj si tot spunea "Icebreaker" atunci esti deja xerox laughing
Serios acum, nu am habar cand sunt, trebuie sa apara la televizor cand sunt preselectiile.ACum e randul tau sa ne prezinti talentul big grin smug

| DJohnny explică (pentru ionutzul31):

big grin In primul rand ce te intereseaza pe tine ce o fac eu? Daca e sa apar la Romanii au Talent o sa te contactez si iti zic ce am facut.
In al doilea rand, cand tu nu ai pic de talent in tine la nimic si faci umbra pamantului degeaba la ce vorbesti?
big grin Uite, daca erai destept ca Ady puteai sa iei funda da tu o sa iei altceva... big grin

| ionutzul31 a răspuns (pentru DJohnny):

Ma intereseaza pentru ca nu am mai auzit pe nimeni sa zica de concursul asta cu atat de multa hotarare si mister totodata.pe dexalta parte, daca ma iau si eu de viata ta, si iti zic ca ai sa pleci dupa preselectii, cum te-ai simti? Eu nu ti-am zis ca n-ai talent si ca traiesti degeaba (nu stiu de unde ai ajuns la concluzia asta, doar daca nu cumva esti si tu vreun mentalist), dar bafta oricum sa nu zici ca-s neam prost si ca nu-ti dau nici o sansa happy

| Vali0n a răspuns:

Prin August

| Andruta12 a răspuns:

Nu stiu pe cat dar ele sunt Vara cauta si tu pe un site ce specificul,, Romani au talent" preselecti Bucuresti.

| osutășaptezecișiunu a răspuns:

In Bucuresti nu se stie deocamdata, dar preselectiile in celelalte orase se stiu big grin :
ASTAZI au fost preselectiile la Craiova - 13 august - Teatrul National Marin Sorescu, de
la ora 10:00

Iar celelalte :

Cluj – 21 august Hotel Belvedere, de la ora 10:00

Oradea – 28 august, Hotel Ramada, de la ora 10:00

Timisoara – 4 septembrie, Hotel Continental, de la ora 10:00

Iasi - 17 septembrie, Hotel Unirea, de la ora 10:00

winking

| osutășaptezecișiunu a răspuns (pentru osutășaptezecișiunu):

M-am uitat acum la stirile PROTV si au anuntat ca si maine mai sunt preselectii la Craiova happy

| Silvestru_Bidascu_1992 a răspuns:

Cand sunt preselectiile Romanii au Talent sezonul 3? Ma refer la Iasi.

| rry a răspuns (pentru Silvestru_Bidascu_1992):

Preselectiile vor avea loc la Iasi pe 17 Septembrie.

| Adrian_Alexandru_1998 a răspuns:

Gand incepe romanii au talent?

| niciunume a răspuns (pentru Adrian_Alexandru_1998):

De fapt corect gramatical se scrie,, Cand'' nu,, Gand""