| ingerashpierduth a întrebat:

Cand vor avea loc premile Teen Choice Awards 2010?
Dar vor fi difuzate pe vreun program din romania?
funditahee hee

4 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Nu stiu exact de difuzare dar uite nominalizarile...
http://www.tvblog.ro/nominalizarile-la-teen-choice-awards-2010/

| BisUltras a răspuns:

In 9 august. in privinta televizarii inca nu se stie nimic happy

| heyulika a răspuns:

La inceputul lui august insa nu stiu daca vor fi difuzate in Romania. Poate pe HBO... dar nu cred

| blue_9062 a răspuns:

Premiile TCA sunt mai intai filmate pe 8 august si probabil sunt difuzate de 9 sau pe 10.In Romania nu sunt difuzate, eu anul trecut m-am uitat pe un program de televiziune pe calculator si canalul se numea Fox.