| Deutsa56 a întrebat:

Pe cine votati la Teen Choice Awards 2010?thinking

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Stii cumva daca se difuzeaza si la noi? daca da pe ce post si cand? te rog lasa-mi mesaj sau raspuns aici.ms mult de tothappy

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Categoric pe:Robert Pattinson, Adam Lambert, Kristen Stewart, Miley Cyrus, Lady GaGa, Jonas Brothers, Selena Gomez nu stiu...sunt multi de care imi place, din astia voi alege unul.

| Floreenofficial a răspuns:

Votez numai la sectiunea movies.tre sa ma mai gandesc.

| costyn162 a răspuns:

Am vazut nominalizarile... o sa votez la sectiunea movies "Twilight:Eclipse", "Percy Jackson and the olympian", "Date night", "Dear Jhon"...la sectiunea tv o sa votez "Lost", "The vampires diaries" si "Heroes", iar la summer cu siguranta "So you think you can dance".
daca aflati ceva despre difuzare anuntati.

| RealLife a răspuns:

Shane dawson

| TrustMe a răspuns:

Pe tine. pe tinee >big grin

| BlueDreams a răspuns:

Lady Gaga, Justin Bieber, si la sectiunea movies clar Kristen Stwart si Robert Pattisonwinking