| TheMaze a întrebat:

Cand vreau sa ma loghez pe email,imi da sa bag un cod si dupa imi cere sa raspund la o intrebare de control pe care am facut-o cand mi-am facut contul, dar nu mi-o mai amintesc, cum fac sa pot intra pe mail?

2 răspunsuri:
| pci27 a răspuns:

De obicei, se cere alegerea unei intrebari, in vederea securizarii contului yahoo. Cind ai ales intrebarea, trebuia sa-ti notezi undeva informatiile respective, pentru ca, de obicei, ele au o oarecare importanta, pentru ca sa ai acces la propriul cont yahoo/adresa de e-mail.
http://radiointim.wordpress.com/......siguranta/

| jeek0 a răspuns:

Intra de pe alt calculator