| feraryyy78 a întrebat:

TPU am o problema enorma. Cand mi-am facut adresa de e-mail am ales o intrebare de securitate, iar acum cand vreau sa ma loghez imi cere raspunsul la acea intrebare si nu il mai stiu si nu ma lasa sa ma loghez. Cum pot sa intru din nou pe contul de e-mail sau sa-mi recuperez raspunsul la intrebare? FUNDA ENRMA PENTRU CINE MA AJUTA! Va rog ajutor urgent!

1 răspuns:
| MariaMelinte04 a răspuns:

Pai fa-ti altul. daca nu vrei, nu stiu cum altfel.Si eu am avut la fel si mi-am facut altul.