| Sophie90 a întrebat:

In primul rand la multi ani tuturor Romanilor! As avea si eu o intrebare...cineva a incercat sa imi sparga adresa de email si acum nu mai pot intra pe el fiindca imi cere sa raspund la o intrebare iar eu cand mi l-am facut nu imi amintesc sa fi raspuns la intrebarea aia. Ce as putea face ca s aintru iar pe el?

Răspuns Câştigător
| Andrei0110 a răspuns:

Pai de obicei trebuie sa raspunzi la doua intrebari la alegere, altfel nu ai cum sa-ti faci contul si daca nu mai stii raspunsurile n-ai cum sa mai intri pe el, la fel e si cad iti schimbi parola! happy

3 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Uită-te mai atent pe pagină, aşa mi s-a întâmplat şi mie şi am dat undeva la ''am uitat întrebarea de securitate''. Baftă. happy

| vali1985 a răspuns:

Nu ai ce sa mai faci!
Trebuie sa-ti faci alt id.

| larybublegumm a răspuns:

Nu ai ce sa mai faci!