| Ancu1592 a întrebat:

Cand vrei sa-ti faci blog, pe blogspot.com, scrii numarul de telefon iti trmimit codul si gata? totul gratis?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

E gratis logic... şi ce număr de telefon? la mine nu cerea niciun număr laughing

| yzzydyzzy a răspuns:

Depinde,e posibil ca realizarea blogului sau inregistrarea acestuia sa se faca la fel ca cel de pe youtube.adica dai nr de telefon, ei iti trimit un cod si tu il tastezi in pc in locul specificat de ei, fie iti dau un cod pe care sa-l trmiti tu si astfel primesti confirmareahappy Sper ca te-am lamurit cumva^_^ Baftahappy [Funda?]