| Username6 a întrebat:

Daca iti faci un blog pe Blogger e gratis? stiu ca iti cere sa iti introduci numarul de telefon si imi e frica sa nu ma trezesc cu vreo factura la telefon sau stiu eu celaughingmultumesc celor care ma lamureschappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

E 100% gratis. Ei iti cer numarul de telefon ca o masura anti-spam.

| euuuuuuu6 a răspuns:

Da e gratis. Scrie si acolo "create your free blog"

| annyalexa a răspuns:

Nu costa si nu trebuie neaparat sa iti introduci numarul de telefon. happy

| valii a răspuns:

E gratishappy si referitor la sims vreau sa te intreb ceva daca il ai legat de sims 3.